Yhteys
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ajankohtaista

29.8.2017
Alihankintamessut, Tampere

Lue lisää »


11.7.2017
Metallialan RekryKoulutus

Satakunnan ELY keskus ja TE-toimisto, Pori järjestää yhteistyössä Ulvilan Konepaja Oy:n kanssa metallialan RekryKoulutuksen.

Lue lisää »


22.4.2017
Etsimme nyt ammattitaitoiseen joukkoomme:

Myynti-insinööriä

Lue lisää »


21.4.2017
Muutoksia ylimmässä johdossa

Hallitus on nimittänyt uudeksi toimitusjohtajaksi 24.05.2017 alkaen Milla Rostedtin.

Lue lisää »


28.3.2017
Rekrytoimme lisää työntekijöitä

Etsimme lisää osaajia ammattitaitoiseen joukkoomme

Lue lisää »


24.1.2017
Konepajan kolmas sukupolvi hallituksen johtoon

Milla Rostedt aloitti Ulvilan Konepajan hallituksen puheenjohtajana Esko Rostedtin jäätyä eläkkeelle.

Lue lisää »


3.1.2017
Voitko luottaa saumattomasti nykyiseen kumppaniisi?

Ulvilan Konepajan koko henkilökunta on mukana laaduntarkkailussa. Havainnot käsitellään työpisteellä ja kuukausipalaverissa.

Lue lisää »


28.12.2016
Underground-tuotteita ja rock-teknologiaa jalat maassa

Asiakkaamme ovat omien toimialojensa edelläkävijöitä ja niin meidänkin tulee heidän yhteistyökumppaneinaan olla.

Lue lisää »


 

 

Ulvilan Konepaja

Sammontie 5
28400 Ulvila
myynti@ulvilankonepaja.fi
www.ulvilankonepaja.fi

 

 

Reijo Rehula

Eero Hinkkanen

hallituksen puheenjohtaja
mob. 044 761 6165
eero.hinkkanen@ulvilankonepaja.fi 

 

Milla Rostedt

Milla Rostedt

toimitusjohtaja
mob. 045 146 7575
milla.rostedt@ulvilankonepaja.fi 

 

Jaana Lind

Jaana Lind

assistentti (palkanlaskenta ja tuotanto)
mob. 044 531 9501
jaana.lind@ulvilankonepaja.fi


Harri Aho

Harri Aho

tuotantopäällikkö
mob. 044 055 9736
harri.aho@ulvilankonepaja.fi


 

Taito Kivimäki

Taito Kivimäki

hitsauksen työnjohtaja
mob. 044 531 9556
taito.kivimaki@ulvilankonepaja.fi

 

 

Tommy Österlund

Tommy Österlund

koneistuksen työnjohtaja
mob. 044 731 9522
tommy.osterlund@ulvilankonepaja.fi



Markku Pohjola

Markku Pohjola

tuotantoinsinööri
mob. 040 829 2835
markku.pohjola@ulvilankonepaja.fi


 

Lilli Rostedt

Lilli Rostedt

assistentti (reskontrat)
mob. 044 766 3534
lilli.rostedt@ulvilankonepaja.fi